Jdi na obsah Jdi na menu
 


Znáte to: krutá choroba. Jsou dny životě lidském, kdy se člověku nechce vůbec nic. Tím méně třicátníkovi s těžkou rýmou. A očekávání okolí je jasné, je třeba se vzmužit, otřepat se a s jiskrou v oku čelit nepřízni osudu. Takže začínáme: za prvé, dnes home office – zapnout počítač, napsat pár emailů, tu a tam někam zavolat a zase to všechno urychleně vypnout.

Za druhé: vytvořit si před televizí útulný pelech, umožňující léčivé sledování televize flexibilně přecházející ve spánek.

Za třetí: nakoupit dobroty tak rychle, než si ta zákeřná nemoc všimne, že ji ignorujete a zhorší se.

Za čtvrté: začít TV maratón pořadem Sama doma a tajit dech, zda si dnes Iva Kubelková konečně vezme nějaké zajímavé tričko.

 

Účinkování Ivy Kubelkové v pořadu pro ženy musíme považovat za trestuhodné plýtvání jejím potenciálem. Kdyby třeba vystupovala v teleshoppingu, koupil by si od ní kdokoliv i tu super domácí saunu, kdy stačí sedět jako idiot po krk zavřený v dýmající krabici k tomu, aby poté vystoupil s břišními svaly jako někdo, komu věk začíná dvojkou.

Takto jen s napětím čekáme, zda si na rady jak vybrat nějakou legraci pro děti vezme nějaký pěkný obleček  a ne pončo  peruánských indiánů, kde by se schovala i lama a ne jen dvě pěkné kozy.I když se tak zatím nestalo, budeme se dívat i příště, až se opět zjeví zákeřná choroba.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář