Jdi na obsah Jdi na menu
 


Znáte to: chlap z ochranky. Jdete si mírumilovně koupit do hypermarketu pár kusů zajímavých poživatin do vaší sportovní diety a neujdete krokem šviháka ani pár metrů a má vás v merku. On, končetina zákona. Old Shatterhand chrámu konzumu. Pán lokálního všehomíra.

1)      oukropeček: slibné místo mu sehnala matinka. Sklopený, těkající zrak, povislá ramínka, na hlavě blíže neurčená skrumáž řídnoucí vlasů. Při každém zapípání ochranného rámu u pokladny se o něj pokouší infarkt. Při ko ko komunikaci koktá a když na něj promluví ta zmalovaná pokladní, co má ty kozy, tak je tu opět infarkt. Jeho cílem je přežít do konce směny a počurat se při tom úlekem jenom dvakrát.

2)      Zabiják:  ten kluk je king a dobře to ví. Narostl kolem břicha,  někdy i kolem ramen a umí své tělo místy vytrénované sportem proklatě dobře nosit. Na první pohled je všem kolem jasné, že devítka u pasu mu chybí jen čistě náhodou. Stejnou náhodou, jako se nedostal k zásahovce. A přitom umí na zábavě po deseti rumech udělat pořádné tóčo!

Hypermarket může mít jen jednoho šéfa a tím je on. Ten s vysílačkou v ruce. Usurpuje si tu nejhezčí prodavačku, která jako královna učňáku proslula maxi výstřihem a orálním sexem s tím sexy fotbalistou z župy, s tím, jak má ten boží rozcuch. Ale i ostatní dámský personál je jeho. Ležérně se opírá pupkem o pult informací a ví, že vy máte jen jednu ženu a on tady má všechny. Včetně té vaší.