Jdi na obsah Jdi na menu
 


Znáte to: počítá se výsledek. Vy na základě nehmatatelných, ale nevyvratitelných indicií víte, že to máte být vy. Ten frajírek v bouráku, vile, obletovaný luxusními silikony. Přesně víte, co by jste v jeho byznysu dělal lépe, barák by jste postavil jinde a jinak, i ten Mercedes by jste vybral lépe. Prostě je to debílek, nerozumí naprosto evidentním věcem, jen se jaksi náhodou dopracoval k balíku peněz. A to určitě neměl ve škole samé jedničky jako vy a je nad slunce jasné, že určitě neměl ani tak ohromující výsledky na výšce. A profesor ho nikdy nepochválil a nebyl pýchou rodičů.

Kde se teda stala do hajzlu chyba? Špatná karma, bůh se utnul, nebo jste si měli tehdy vážně nakrást? Ale vždyť jste se dobře učil! A v práci jste dobrý, i prémie jste už jednou dostal! Nemusíte sice obracet každou korunu a firemní oktávka je taky vlastně žihadlo, když stojí na sídlišti vedle starého Opela. A když na to přijde, dokážete s ní pěkně oprasit i ten jeho pitomý Mercedes. Stejně v testu psali, že ty plasty támhle v rožku nejsou dost měkčené, pchá, plečka!

A ten barák, takový velký by jste stejně nechtěl, to si postaví leda blázen.

A ta jeho ženská? Něco tak nechutně vulgárního jste dlouho neviděl. Vždyť by to mohla být jeho dcera. A určitě neumí vařit a navíc je blbá jako štoudev, hrůza, vaše nové celoodpružené kolo by jste si o ni neopřel. Jen čistě náhodou se stane, že pokud ji zahlédnete v supermarketu, tak ji zrakem tak důkladně odsuzujete, až přirazíte vetchého seniora vozíkem o paletu s melouny. A když do vás v zelenině nechtíc vrazí a omluvně se usměje, tak zčervenáte, začnete koktat a s pohledem v jejím výstřihu chcete  výt na měsíc.

Jak taková skvělá ženská vydrží s takovým blbcem!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář