Jdi na obsah Jdi na menu
 


Znáte to: pomáhat a chránit. Takhle si plynule jedete naší krásnou krajinou a naráz slyšíte rachotivý zvuk. Áááá, to je takový ten traktůrek, smontovaný ze škodovky a wartburga, to ihned víte a koukáte potěšeně kolem v očekávání pojízdné legrace. Nic. Aha, tak to je zase nějaký ten nezávislý rebel, co za choopera vysolil půl milionu, ucedíte zkušeně. Nikde nic, i zvuk zmizel. Taky dobře. Tak se zase zapnete v hlavě autopilota a vzpomínáte na vizuální detaily té chutné servírky, jejíž existence vám dnes ochutila oběd. Ano, už to víte přesně, ty nohy byly nejlepší!

A naráz prásk! Kolotoč událostí, výbuch barev, exploze všehomíra! Ta nadupaná Felície, co nezadržitelně vychraptěla kopec vám to nyní natře  rychlostí získanou nohou v podlaze a úhlem sjezdu! Jako uragán se stodesítkou přeřítí kolem vás a fičí jako běs k obzoru. Ale co to! Dojel vás traktůrek a zřejmě vás taky vydrtí. A je navíc neviditelný! Mazec, Cobra 11 by to nevymyslela lépe!

A není to traktůrek, je to policejní vrtulník, který hodlá osolit piráta silnic. Eurocopter za 4,4 milionu EUR divoce manévruje a snaží se dostihnout dacana v káře bratru za 60 tisíc, který udělal brutální přestupek beztak aspoň za dva tisíce kusů oběživa.  Děti výskají a mávají, starší v údivu zůstávají stát, staří se křižují. Že by nálet? Život vůkol napětím utichá.

Bastard asi tuší, že jsou jeho chvíle sečteny a bezohledně prchá za obcí raketovou devadesátkou. Mnohé zemědělské stroje dokonce předjíždí! Tady se bude střílet, to je jasné!!

Pilot ví co dělá a zřejmě chce piráta smést z cesty vzduchovou vlnou a tak na něj nalétává jako štuka. Simíre, uč se, sráči!

Zřejmě zkušený kriminálník se maskuje nižší rychlostí po úzké cestě kryté stromořadím. Ale má to marné. Vrtulník už hrčí na blízkém poli a k cestě již terénem funí svižný stodvacetikilový příslušník v bílé uniformě a mistrným pohybem jej zastavuje přesně v křižovatce dvou úzkých cest, na které je kvůli opravám sveden provoz z nedaleké hlavní komunikace. To jistě proto, že ostatní vozy, které ihned ztuhly v kolonách, mu nedovolí uniknout. Cha, tak chytré máme příslušníky, tak potentní máme orgány!

Uf, jsem ihned klidnější, když vím, že nás tak dobře chrání. Jen mě trochu mrzí ten přerostlý příslušník, více by do situace pasovala ta policistka, jak má ty mini šaty, obušek a kozačky. A ještě s tou druhou, co jí pomáhá v tom korzetu. Snad příště z toho vrtulníku vylezou.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář